Маица

399.00 ден.

Овој елегантен кроп/маица од отоманска ткаенина е совршен додаток за вашата гардероба. Направена од висококвалитетен материјал, овој дизајн се одликува со уникатна текстура и деликатна бисерна лента која додава суптилна нота на гламур. Идеален е за различни пригоди, од секојдневни активности до вечерни излегувања.

Карактеристики:

 • Висококвалитетна отоманска ткаенина
 • Деликатна бисерна лента за елегантен изглед
 • Погодена за различни прилики

  Грижа за производот:

  • Рачно перење или машинско перење на деликатен режим
  • Да не се користи белило
  • Да се пегла на ниска температура одвнатре

   


Collections: Featured, Women, Women T-shirt Vendors: DressUp SKU: t-shirt-1