Маица

550.00 ден.
Состав: 95% Памук, 5% Еластин
Нашата кратка црна маица е одличниот избор за стилски и модерни комбинации. Креирајте го својот смел и индивидуален стил, комбинирајќи ја со фармерки или панталони.
Collections: Featured, Women, Women T-shirt Vendors: DressUp SKU: t-shirt-448