Маица / Кроп

450.00 ден.

Оваа елегантна маица без ракави од отоманска ткаенина со срце везови е совршен избор за дамите кои сакаат да внесат романтичен допир во својата гардероба. Направена од висококвалитетна ткаенина, оваа маица нуди удобност и уникатен стил. Везовите во форма на срца додаваат деликатна и женствена нота, правејќи ја идеална за различни прилики.

Грижа за производот:

  • Машинско перење на 30°C на деликатен режим
  • Да се пегла на ниска температура одвнатре

 

Collections: Featured, Women, Women T-shirt Vendors: DressUp SKU: t-shirt-1