Маица / Кроп

499.00 ден.

Оваа модерна маица/кроп со украсување е совршена за оние кои сакаат да внесат малку сјај и стил во својата гардероба.
Направена од висококвалитетен материјал, оваа маица нуди удобност и модерен изглед.
Дизајнот со декоративни елементи додава допир на елеганција и уникатност, правејќи го овој кроп идеален за различни прилики, од секојдневни активности до вечерни излегувања.

 

Collections: Featured, Women, Women T-shirt Vendors: DressUp SKU: t-shirt-1