Кроп-Топ Маица

249.00 ден.

Стилска Црвена Кроп-Топ Маичка

Освежете го вашиот гардеробер со оваа модерна и секси црвена кроп-топ маичка. Совршена за секојдневно носење или за посебни пригоди, оваа маичка ќе ви обезбеди неповторлив изглед и чувство на самодоверба.

  • Материјал: Памук и еластин
  • Боја: Црвена
  • Дизајн: Кроп-топ со тенки прерамки и квадратно деколте
  • Силуета: Прилепена, истакнувајќи ја вашата фигура

Оваа кроп-топ маичка е идеална за комбинирање со високи фармерки, шорцеви или сукњи, создавајќи трендовски и разигран изглед.

Collections: Featured, Women, Women T-shirt Vendors: DressUp SKU: crop-top-1