Кратки Панталони

650.00 ден.

Создадени за да ви обезбедат максимална удобност и стил, овие панталони ќе станат вашиот омилен избор за топлите денови.

Нивниот удобен дизајн и високо-квалитетен материјал ќе ви овозможат да се чувствувате слободно и лесно во текот на целиот ден.

Collections: Featured, Women, Women's pants, Фармерки Vendors: DressUp SKU: sho-rts-1