Кратки памучни панталони

399.00 ден.

Подгответе се за летото со најудобните и најстилските кратки памучни панталони на пазарот.

Зошто да ги изберете нашите кратки памучни панталони?

🌿 Врвен квалитет: Направени од 100% природен памук, нашите панталони се меки, удобни и совршено дишат, овозможувајќи ви да се чувствувате свежо во текот на целиот ден.
💪 Издржливост: Квалитетниот материјал и прецизното шиење ги прават нашите панталони издржливи и долготрајни, така што ќе можете да ги носите година по година.

Collections: Featured, Women, Women's pants Vendors: DressUp SKU: pan-ts-1