Комбелизон

600.00 ден. 399.00 ден.

Бидете стилски и модерни со овој краток прилепен комбинезон, совршен за летни денови, вечерни излегувања или специјални прилики каде што сакате да се истакнете.

Овој комбинезон е дизајниран да го истакне вашиот стил и да ви овозможи слободно движење. Неговиот прилепен крој совршено ги нагласува вашите облини, додека тенките прерамки  додаваат допир на елеганција и сензуалност.

Collections: Dresses, Featured, OnSale, skirt, Women Vendors: DressUp SKU: dre-ss-1