Блуза

599.00 ден.

Оваа елегантна плетена блуза со додатоци е идеален избор за стилска и удобна облека. Направена од висококвалитетна плетена ткаенина, блузата нуди удобност додека уникатните додатоци додаваат допир на софистицираност и шик изглед. Совршена е за различни прилики, од формални настани до секојдневни активности.

Карактеристики:

  • Висококвалитетна плетена ткаенина
  • Уникатни додатоци за елегантен изглед
  • Комфорен и стилски дизајн
  • Достапна во две бои
Collections: Featured, Women, Women T-shirt Vendors: DressUp SKU: blou-ses